Сімейні спори

Сімейні спори — одна з найпоширеніших категорій цивільних справ, але, на жаль, часом найважча у вирішенні. Розірвання шлюбу у судовому процесі завжди пов’язано зі значним стресом для всіх учасників процесу, та без професійної юридичної допомоги цей процес може затягнутися на досить тривалий час.

Наші  юристи допоможуть Вам  вирішити усі існуючі проблемні питання та мінімізують моральні та душевні страждання, а також матеріальні затрати, які виникають у зв’язку з процесом розлучення.

Як правило, процес розлучення починається з підготовки позовної заяви, що вимагає певних знань законодавства. Категорично не радимо користуватися зразками позовних заяв, що пропонуються на різних юридичних сайтах юристами, адвокатами. Адже кожна ситуація індивідуальна і тільки звернення до кваліфікованого юриста надасть можливість завершити справу  на Вашу користь.

До сімейних спорів також відноситься і стягнення аліментів, спори між батьками та дітьми, встановлення чи оспорювання  батьківства та ін.

Особливою категорією сімейних спорів є розділ майна. Розірвання шлюбу часто тягне за собою тривалий процес розділу рухомого і нерухомого майна. Відповідно до статті 60 Сімейного кодексу України, якщо майно було набуте подружжям у період, в який вони були одружені, воно належить чоловікові і дружині в рівних частках.

Однак, це не завжди так.  Якщо квартира була придбана чоловіком/дружиною  до вступу в шлюб, але  збільшувалася в метражі, в ній проводився ремонт або інші зміни, що впливають на збільшення вартості квартири — суд може присудити частку нерухомості іншій  стороні.

Наша задача при вирішенні спору про поділ спільного майна – захист майнових інтересів клієнта, у т.ч. визнання права власності на максимально можливу частину у спільному майні подружжя.

Важливо також пам’ятати про те, що заява про поділ майна  має свій термін позовної давності, після закінчення якого заява не буде розглянута судом. Тому не варто зволікати, телефонуйте і отримайте безкоштовну консультацію.

Наші юристи підготують позовну заяву про розлучення, проконсультують як вести себе в судовому засіданні, представлятимуть Ваші інтереси в суді.

Надання юридичної допомоги у вирішенні наступних питань:

  • розірвання шлюбу в судовому порядку (розлучення);
  • стягнення аліментів;
  • визнання шлюбу недійсним;
  • розділ спільного майна подружжя;
  • написання, зміна або розірвання шлюбного договору, визнання недійсним шлюбного договору;
  • встановлення батьківства;
  • оспорювання батьківства;
  • спори про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною;
  • позбавлення батьківських прав;
  • встановлення місця проживання дитини.

Поділитись у соціальних мережах