Спори з лізинговими компаніями

Досить часто лізингові компанії роздають яскраві обіцянки і привабливі пропозиції. В усному порядку менеджер розповідає одні умови, а в договорі прописані абсолютно інші. Але як тільки ви уклали договір, внесли аванс, виявляється, що необхідно внести ще 30% або 50% вартості предмета лізингу. Та й автомобіль  ви отримаєте не через три, сім чи десять днів, як Вам розповідали менеджери, а лише через 90 чи 180 робочих днів та тільки після сплати усієї вартості автомобіля. При спробі розірвати договір і повернути свої гроші, виявляється, що компанія нічого Вам не повинна повертати, а це Ви ще повинні заплатити штрафні санкції.

Ви повинні усвідомити, що Ви не отримуєте в кредит кошти чи товар. Предмет договору лізингу полягає в тому, що за Ваші кошти лізингова компанія придбаває для Вас товар і тільки за умови сплати Вами чітко визначених договором платежів цей товар буде Вашим. Тому перед підписанням договору варто проконсультуватися з юристом.

Вбачається, що деякі лізингові компанії займаються нечесною підприємницькою практикою, а  їх діяльність спрямована на збагачення незаконним шляхом.

Статтею 19 Закону України «Про захист прав споживачів» нечесна підприємницька практика забороняється. Нечесна підприємницька практика включає будь-яку діяльність, що вводить споживача в оману або є агресивною. Правочини, здійсненні з використанням нечесної підприємницької практики, є недійсними.

Щоб повернути вкладені гроші по договору лізингу, необхідно звертатися до суду. Якщо Ви сплатили кошти по договору лізингу, а лізингодавець не передав Вам транспортний засіб та відмовляє в поверненні внесків ми допоможемо визнати недійсним чи розірвати договір лізингу у судовому порядку та повернути кошти.

Поділитись у соціальних мережах