Захист прав споживачів

В повсякденному житті ми всі  є споживачами – купуємо одяг, продукти, побутову техніку, замовляємо ті чи інші послуги. Нажаль, навіть висока вартість товару/послуги не гарантує його високу якість. Продукти харчування можуть бути  з простроченим терміном, автомобіль, побутова техніка – бракованою, а продавці відмовляються задовольняти Ваші вимоги та обміняти неякісний товар або повернути за нього сплачені кошти.

Проблема також в тому, що  переважна більшість  споживачів  не до кінця усвідомлюють, які вони насправді мають права, не знають як захистити  себе від недобросовісних банків, забудовників, продавців, перевізників та інших суб’єктів, чим і користуються  недобросовісні продавці / виробники. Тому, щоб не допустити порушення своїх прав та інтересів,  а у разі  їх порушення, забезпечте собі надійний юридичний захист.

Як діяти в такій ситуації?

Вам продали неякісний товар і продавець відмовляється повертати за нього кошти? Ви замовили послуги/роботи, а виконавець виконав їх неякісно  або зовсім не приступає до робіт? Придбали туристичну путівку, а відпочинок так і не відбувся? Для початку зверніться з письмовою  заявою  в якій викладіть свої претензії щодо товару, робіт чи послуг  та вимоги. Заява повинна бути зареєстрованою, а Вам повідомлено її реєстраційний номер або направляйте рекомендованим листом. У разі відмови задовольнити Ваші законні вимоги, звертайтеся за захистом порушених прав до суду.

Наші юристи юристи  готові надати Вам  професійні юридичні послуги у сфері захисту прав споживачів та підготувати претензії, скарги, позовні заяви.

Це не тільки професійна консультація, в ході якої юрист роз’яснить Ваші права, порадить, як найбільш ефективно відновити  порушені права, а й представить Ваші інтереси в суді. Ми допоможемо розірвати договір та повернути сплачені за товар кошти  або  замінити товар  на аналогічний, стягнути   неустойку за прострочення виконання робіт чи надання послуг, відшкодувати не тільки матеріальну шкоду, але і компенсувати  моральні  збитки, заподіяні неякісним товаром чи послугами. Наш багаторічний досвід і знання тонкощів законодавства у сфері захисту прав споживача допоможе Вам добитися  позитивного результату.

Поділитись у соціальних мережах